U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Allergenen
Omschrijving |
Voedselallergenen Ook hiervan afgeleide stoffen die overgevoeligheidsreacties kunnen veroorzaken, moeten worden vermeld. Naast deze 14 allergenen vermelden wij ook mais, cacao, koriander, wortel en histamine op onze webshop. |
Etiket De wetgeving kent enkele uitzonderingen. Afgeleide stoffen die geen reacties kunnen geven bij mensen met een voedselallergie en coeliakie, hoeven niet te worden vermeld. Voor sulfiet en zwaveldioxide geldt een drempelwaarde: deze moeten worden vermeld zodra er meer dan 10 milligram per kilo of liter voorkomt in het eindproduct. Veel fabrikanten kiezen ervoor om ook te vermelden dat een product sporen van een allergeen kan bevatten of is geproduceerd in een omgeving waar diverse allergenen aanwezig zijn. Op die manier waarschuwen zij voor mogelijke kruisbesmetting, ook al hoeft daarvan geen sprake te zijn. Een mogelijke kruisbesmetting is van belang voor mensen die zo heftig reageren op een voedingsmiddel dat een levensbedreigende situatie kan ontstaan. Het gaat dan om een zogenaamde anafylactische shock. Deze mensen kunnen nooit alleen afgaan op het etiket. Het is immers nooit helemaal uitgesloten dat een voedingsmiddel een allergische reactie kan geven. |
Bron: voedingscentrum.nl |
-
Hennepolie RAW koudgeperst BIO 250ml. Terrasana
Hennepolie is bijvoorbeeld heerlijk in dressings, salades, sauzen en smoothies.
Meer info€ 6,30 Vanaf: € 5,65 -
Vlierbessensap 6 st. van 750ml. Dutch Cranberry
Puur vlierbessen sap met een rijke smaak. Heerlijk om ook te drinken met wat heet water (als een gezonde thee). Vlierbessensap is pure gezondheid in je glas. Meer info
€ 29,95 -
Gepelde gierst baal 10kg. Brandwijk
Naast een hoog eiwitgehalte is gierst rijk aan kiezelzuur (silicium) en ijzer. Ook bevat gierst B-vitamines, magnesium en kalium.
Meer info€ 22,50 Vanaf: € 19,15 -
Gemberpoeder blik 50gr. The Good Spice
Smaakervaring – deze gember heeft een fijne zoete aardse toon, gevolgd door een zachte citrus die tekenend is voor de versheid van gedroogd gemberpoeder. Daarna komt de bekende gember scherpte in haar volle glorie.
Meer info€ 7,95 Vanaf: € 7,15 -
Droppastilles naturel BIO 25gr. TerraSana
Droppastilles naturel. Let op: er zijn nog meer smaken !
Meer info€ 1,75 Vanaf: € 1,45 -
Sojasaus BIO Tamari strong 250ml.
Gebruik als vervanger van zout, als dip voor sushi of als basis voor je saus of dressing.Vegan, gistvrij, glutenvrij en zonder toegevoegd suiker.
Meer info€ 3,25 Vanaf: € 3,15 -
Visbakolie jerrycan 20ltr. Natuurgroothandel
Niet spetterende olie voor een spetterende prijs.
Meer info€ 41,20 Vanaf: € 37,10 -
Alkmaarse gort 1000gr. Brandwijk ht.03-2027
Alkmaarse gort is grote, ovaaldiep geslepen, gepelde gerst. Meer info
€ 2,50 Vanaf: € 2,10 -
Zonnebloempitpasta BIO 250gr. TerraSana
Zonnebloempasta wordt gemaakt van maar twee ingrediënten: versgebrande, biologische zonnebloempitten en Himalayazout. Puur, duurzaam en erg lekker. Het minisnufje zout haalt de nootachtige smaak helemaal op, erg bijzonder! De smaak is hartig, de structuur is iets romig. Een heerlijk alternatief voor regulier broodbeleg, maar ook een perfecte basis voor dressings, marinades en sauzen.
Probeer onze andere 16 soorten notenpasta ook eens!
€ 2,25 Vanaf: € 2,00 -
Agavesiroop BIO 250ml. Dutch Cranberry
Agavesiroop is zoeter en dunner dan honing en is een ideale suikervervanger. Te gebruiken in taart, gebak of pannekoek of smoothie.
Meer info€ 4,00 Vanaf: € 3,60