U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Gluten vrij
-
Olijfolie picual blik 2,5ltr. Castillo de Canena
Krachtige picual olijfolie in 2,5L blik. Duurzaam verpakt en rijk van smaak.
Meer info€ 39,50 Vanaf: € 35,50 -
Terrasana Cacaonibs RAW & BIO 230gr.
Gewoon lekker wat mee doen, daar het heerlijk is door bijvoorbeeld muesli, cake of gebak.
(zie extra info)
Meer info€ 15,00 Vanaf: € 13,50 -
Rijstnoedels bruin glutenvrij 250gr. TerraSana
Hiermee zet je binnen mum van tijd een heerlijk oosters gerecht op tafel! heerlijk met groentegerechten in combinatie met Japanse smaakmakers als miso, tamari en sesamolie.
(zie extra info)
Meer info€ 4,00 Vanaf: € 3,60 -
Frituurolie Special can 10ltr. Natuurgroothandel
Frituurolie Special is volledig opgebouwd uit plantaardige olie, met name zonnebloemolie en raapolie.
Meer info€ 23,90 -
Lemonade frisdrank BIO 24st.*330ml. Whole Earth
Vegan en glutenvrije frisdrank.
Meer info€ 54,00 Vanaf: € 48,00 -
Boterbonen 1000gr. Brandwijk tht.12-2026
In salades, sauzen, soepen, stoofgerechten en als puree, Gekookt, gefrituurd in olie of gebakken.
€ 3,85 Vanaf: € 3,25 -
Thaise rode currypasta 120gr. Terrasana
Die Thaise rode curry schud jij met de juiste currypasta zo uit de mouw. Zoals deze Thaise kruidenpasta met pure ingrediënten zónder toegevoegde suiker, met maar liefst 25% biologische chilli. Lekker pittig! Vegan en glutenvrij !
Meer info€ 3,60 Vanaf: € 3,20 -
Sojaolie doos 15st. van 1ltr. Natuurgroothandel
Sojaolie bevat veel onverzadigd vet, wat past in een verantwoord voedingspatroon. Het rookpunt van sojaolie ligt rond de 210 °C. De olie kan voor vrijwel alle keukendoeleinden worden gebruikt – van verwerking in dressings, marinades en mayonaise tot bakken, braden en frituren. Meer info
€ 31,75 Vanaf: € 25,40 -
Pindakaas crunchy met Himalayazout BIO 250gr. TerraSana
100% vermalen pinda's in een potje. Wat je proeft is puur, biologisch en huisgemaakt. Heerlijk op brood, crackers of door zoete baksels. En dat laagje olie? Gewoon even roeren.
€ 2,80 Vanaf: € 2,50