Default welcome msg!

U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Gluten vrij

  1. Bruine bonen 1000gr. Brandwijk tht. 12-2026

    Gekookt, in soepen, chilischotels, met rijst of aardappelen.

    Meer info

  2. Thaise gele currypasta 120gr. Terrasana

    Vegan, gistvrij, glutenvrij, zonder toegevoegd suiker en zonder toegevoegd zout. 

    Meer info

  3. Zonnebloemolie pet fles 1ltr. Natuurgroothandel

    Deze allemans vriend Zonnebloemolie is een plantaardige olie die wordt gewonnen uit de pitten van de zonnebloem, ik ben verkrijgbaar in de volgende verpakkingen 3 liter, 5 liter, 15 liter, 20 liter en IBC1000 liter.

    Meer info

    € 1,50
  4. Notenpasta 4 mix gemengd met pinda's BIO 500gr. TerraSana

    4 mix is een heerlijke gemengde notenpasta, gemaakt van biologische cashewnoten, hazelnoten, amandelen en pinda's.

    (zie extra info)

    Meer info

  5. Olijven groen zonder pit 230gr. TerraSana

    Terrasana Groene olijven zonder pit 230g – mild van smaak, biologisch en gebruiksklaar. Ideaal voor salades, tapas, pizza of als borrelhapje.

    Meer info

  6. Frambozensiroop 500ml. Dutch Cranberry

    Siroop van verse vruchtesappen en gezoet met Biologische rijstsiroop. Zonder conserveermiddel, kleurstof of kunstmatige zoetmiddelen. 

    Meer info

  7. Frituurolie Special can 20ltr. Natuurgroothandel

    Frituurolie Special is volledig opgebouwd uit plantaardige olie, met name zonnebloemolie en raapolie.

    Meer info

    € 45,60
  8. Maismeel Polenta baal 10kg. Brandwijk tht.12-2026

    Ideaal voor pasta, rijst- en aardappelgerechten. Maar ook als dip, op brood en toast, in salades en in soepen.

    Meer info

  9. Kievitsbonen 1000gr. Brandwijk

    De Kievits bonen zijn iets zachter en fijner van smaak dan bruine bonen. Deze boon kan ook prima in salades en soepen worden verwerkt.

    Meer info

Beter leven
UTZ
EKO
Rainforest alliance
Fairtrade
Demeter
ASC
MSC
Milieukeur
RSPO
Nordic Swan Ecolabel
Krav
Skal
Koosjer
FSC
PECF
Kringloop
Streekproduct
ISF
GlobalGap