Default welcome msg!

U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Koemelk / lactose vrij

  1. Zwarte schildpadbonen baal 10kg. Brandwijk tht. 04-2027

    Gekookt, puur of in salades, soepen, chiligerechten, burrito of met rijst, doe maar lekker waar je zin in hebt.

    (zie extra info)

    Meer info

  2. Moerbeien wit RAW BIO 190gr. TerraSana

    Witte moerbeien hebben een zoete, honingachtige smaak en zijn dan ook heerlijk om door je ontbijt of smoothie te doen. Van deze biologische raw superfood kan jong en oud genieten!

    Meer info

  3. Udon BIO Japanse dikke tarwenoodles spaghetti 250gr. Terrasana

    EUdon bestaat uit 100% tarwe. Het is een heerlijke Japanse spaghetti die op traditionele wijze gemaakt wordt. Lekker als lichte lunch, met miso, shiitake, zeewier en (groene) groenten.

     

    Meer info

  4. Ediks knoflook 375ml.

    Deze Milde Azijn met Knoflooksmaak is het resultaat van een lang rijpingsproces dat zorgt voor een intense knoflooksmaak.

    Meer info

  5. Droppastilles anijs BIO 25gr. TerraSana

    Pure, harde, zoete drop. 100% Vegan, gist- en glutenvrij.

    Meer info

    € 2,00
  6. Kievitsbonen 1000gr. Brandwijk

    De Kievits bonen zijn iets zachter en fijner van smaak dan bruine bonen. Deze boon kan ook prima in salades en soepen worden verwerkt.

    Meer info

    € 3,55
  7. Solan de Cabras water pet 0,75ltr tray 6stuks

    Luxe bronwater uit Spanje in grote PET-flessen van 0,75 liter. Tray van 6 stuks – perfect voor horeca of stijlvolle thuispresentatie.

    Meer info

    € 7,00
  8. Witte marinebonen baal 10 kg. Brandwijk tht.01-2027

    Gekookt, in soepen, salades, puree, stoofschotels, chili’s en ‘baked beans’.

    Meer info

  9. Zonnebloempitpasta BIO 250gr. TerraSana

    Zonnebloempasta wordt gemaakt van maar twee ingrediënten: versgebrande, biologische zonnebloempitten en Himalayazout. Puur, duurzaam en erg lekker. Het minisnufje zout haalt de nootachtige smaak helemaal op, erg bijzonder! De smaak is hartig, de structuur is iets romig. Een heerlijk alternatief voor regulier broodbeleg, maar ook een perfecte basis voor dressings, marinades en sauzen.

    Probeer onze andere 16 soorten notenpasta ook eens!

     

     

    Meer info

Beter leven
UTZ
EKO
Rainforest alliance
Fairtrade
Demeter
ASC
MSC
Milieukeur
RSPO
Nordic Swan Ecolabel
Krav
Skal
Koosjer
FSC
PECF
Kringloop
Streekproduct
ISF
GlobalGap