U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Koemelk / lactose vrij
-
Spaghetti 5kg. Sgambaro
Spaghetti koken zoals ze dat in Italië doen: De spaghetti zijn gemaakt van durum tarwe en water. Hierdoor passen ze ook in een vegetarisch of veganistisch dieet.
Meer info€ 16,95 Vanaf: € 15,25 -
Kokosbloesemsuiker 275gr. Terrasana
Kokosbloesemsuiker wordt duurzaam gemaakt van het sap van de bloesems van de kokosnootpalmboom. Deze biologische bruine suiker heeft een lage GI-waarde (35) en is een ongeraffineerd alternatief voor gewone suiker. Vegan, gistvrij en glutenvrij.
Meer info€ 3,70 -
Penne spelt BIO 500gr. Sgambaro
Gemaakt van spelt tarwe, Biologisch, vegan en kippeneiwitvrij. Kooktijd 8 minuten.
Meer info€ 3,10 Vanaf: € 2,75 -
Olijfolie Arbequina 1e Oogstdag van 2024 BIO 500ml. Castillo de Canena
100% olijfolie van Arbequina olijven. Extra Virgin. Geplukt op de eerste oogstdag. Binnen 4 uur na het plukken geperst.
€ 24,50 Vanaf: € 22,00 -
Zwarte schildpadbonen 1000gr. Brandwijk tht. 04-2027
Gekookt, puur of in salades, soepen, chiligerechten, burrito of met rijst, doe maar lekker waar je zin in hebt.
(zie extra info)
Meer info€ 2,90 -
Kievitsbonen baal 10kg. Brandwijk
De Kievits bonen zijn iets zachter en fijner van smaak dan bruine bonen. Deze boon kan ook prima in salades en soepen worden verwerkt.
Meer info€ 34,85 Vanaf: € 30,95 -
Olijven Kalamata 345gr. TerraSana
Terrasana Kalamata olijven – 345 gram. Authentieke Griekse olijven met zachte, fruitige nasmaak. Ideaal voor borrel of salade.
Meer info€ 6,40 Vanaf: € 5,75 -
Linzen baal 10kg. Brandwijk
Reuzehandig: Linzen in baal van 10 kilogram !
Meer info€ 25,95 Vanaf: € 22,10 -
Dropslang zout 56gr. Terrasana
Van deze 65-cm-lange zachte, zoute dropslang kun je lekker lang genieten. Gezoet met bio blackstrapmelasse en bevat zoethoutwortelextract uit Zuid-Italië. Lekkere, vegan snack voor kids!
Meer info€ 1,60