U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Selderij vrij
-
Oilio Geschenkpakket olie 6st. van 250ml.
6 maal wonderolie van 250ml. voor de keuken in handige geschenkdoos !
Meer info€ 20,00 -
Kokosmeel RAW glutenvrij 500gr. Terrasana
Raw kokosmeel is het gemalen vruchtvlees van gedroogde kokosnoten, 100% kokos en 100% glutenvrij !
Meer info€ 3,20 Vanaf: € 2,85 -
Witte marinebonen 1000gr. Brandwijk tht.01-2027
Deze kleine witte, ronde boon die zijn vorm goed behoudt tijdens het koken en een goede sterke smaak heeft. Hij is vezelrijk en rijk aan ijzer. Als alternatief kun je in gerechten ook de cannellini, flageolet, Great Northern of droge limaboon gebruiken.
Ca. 4 uur weken, meestal in 1-2 uur gaar.
€ 2,80 Vanaf: € 2,35 -
Notenpasta 3 mix gemengd zonder pinda's BIO 500gr. TerraSana
3 mix is een unieke melange van biologische cashewnoten, hazelnoten en amandelen.
(zie extra info)
Meer info€ 14,00 Vanaf: € 12,60 -
Raapolie petfles 1ltr. Natuurgroothandel
Over het algemeen is dit product gelig van kleur en heeft het een neutrale smaak. ik ben er ook in 10 liter, 20liter en 1000 liter.
Meer info€ 1,50 -
Fudge karamel zeezout 150gr. Terrasana
Een fijn alternatief voor gewoon snoep, ook voor kids!
Meer info€ 3,20 Vanaf: € 2,85 -
Olijfolie extra vierge petfles 5ltr. Natuurgroothandel
Extra vierge olijfolie van eerste persing die het beste koud te gebruiken is voor behoud van de smaak.
Meer info€ 36,00 Vanaf: € 28,80 -
Fudge choco vegan 150gr. Terrasana
Cacao meets fudge. Need we say more? Bij de eerste bite is deze fudge nog een stevig vierkant blokje, maar al gauw proef je de smeuïge mengeling van zoete kokosbloesemsuiker en rauwe cacao. Geloof ons! Met dit biologische en vegan snoepje ben je wel even zoet
Meer info€ 3,20 -
Pitabrood Spelt 560gr. 2*4 st. Terrasana
Fan van pita? We maken deze biologische pita's met spelt en een minibeetje tarwemeel. Een lekker alternatief. Te vullen met jouw favoriete sausjes en groente.
Meer info€ 4,70 Vanaf: € 4,20