Default welcome msg!

U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Sesamzaad vrij

  1. Wokolie Oilio 250ml.

    Geraffineerde zonnebloemolie met een flavour.  

    Dé gezonde wokolie: natuurlijk, glutenvrij en ideaal voor elke warme bereiding!

    Meer info

  2. Cawston Press rabarber 24*330ml.

    Dit verfrissende drankje is gemaakt van geperste rabarber, appels en sprankelend water. De subtiele zoetheid van appelsap balanceert perfect met de scherpe smaak van rabarber, terwijl de natuurlijke malic acid zorgt voor de ideale 'bite'. 

    Meer info

  3. Pitabrood Spelt 560gr. 2*4 st. Terrasana

    Fan van pita? We maken deze biologische pita's met spelt en een minibeetje tarwemeel. Een lekker alternatief. Te vullen met jouw favoriete sausjes en groente.

    Meer info

  4. Earth Water Tetra Still 24st.*500ml. 

    Het water heeft door de samenstelling een bijzonder goede kwaliteit en is met zijn soepele fluwelen smaak is EARTH Water dan ook het perfecte complement aan 's werelds meest heerlijke wijnen en culinaire gerechten. 

     

    Meer info

  5. Cawston Press sparkling Ginger Beer 24st.blik 330ml.

    Pittig en verfrissende gemberfrisdrank. Vegan en glutenvrij.

    Meer info

  6. Solan de Cabras water pet 1,50ltr. tray 6 stuks

    Spaans mineraalwater van topkwaliteit in grote PET-flessen van 1,5 liter. Tray van 6 stuks – ideaal voor horeca, gezinnen of sportlocaties.

    Meer info

    € 11,00
  7. Zonnebloem-/olijfolie Oilio 250ml.

    Oilio Zonnebloem-Olijfolie 250ml – 100% Natuurlijk

    Meer info

  8. Arganolie Premium massage 250ml. Natuurgroothandel

    Naast dat het heerlijk is om een massage met deze olie te krijgen (of geven), is het ook nog eens gezond voor uw huid en gezicht. Dit komt doordat de olie gemengd is met amandelolie en verrijkt met etherische oliën. Aan de oliën hebben we de volgende natuurlijke/ plantaardige producten toegevoegd: citris sinensis, koriander, kamille en ceder. Door deze verrassende combinatie werkt de olie verzachtend- en voedend op de huid en het creëert een rustgevende werking voor de huid.

    Meer info

  9. Arganolie culinair 250.ml Natuurgroothandel

    Ook buiten Marokko is culinaire arganolie populair in de keuken en internationale chef-koks gebruiken arganolie om gerechten als pasta, rijst, couscous, ijs, vers fruit en zelfs crème brûlée te verrijken.

     

     

    Meer info

  10. Arganolie cosmetisch 100ml. Natuurgroothandel

    Onze Cosmetische Arganolie zit in een glazen fles (100 ml), voorzien van spraykop 

    Meer info

Beter leven
UTZ
EKO
Rainforest alliance
Fairtrade
Demeter
ASC
MSC
Milieukeur
RSPO
Nordic Swan Ecolabel
Krav
Skal
Koosjer
FSC
PECF
Kringloop
Streekproduct
ISF
GlobalGap