U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Soja vrij
-
Gepelde boekweit 1000gr. Brandwijk tht.12-2026
Boekweit bevat veel magnesium, kalium en fosfor. Het is voedzaam en licht verteerbaar. Heerlijk bij de warme maaltijd, gestoofd met groenten, in soep of in gegratineerde schotels.
€ 3,85 Vanaf: € 3,25 -
Olijfolie Arbequina blik 2,5ltr. Castillo de Canena
De arbequina van Castillo de Canena in blik met hersluitbare dop!
Meer info€ 39,50 Vanaf: € 35,50 -
Grissini sesam soepstengel 125gr. TerraSana
Heerlijk bij de soep, als tussendoortje of als borrelhapje met een plakje ham of kaas eromheen.
(zie extra info)
Meer info€ 1,90 Vanaf: € 1,70 -
Komijnzaad zwart blik 50gr. THe Good Spice
Zwarte komijn is een unieke komijnvariant en niet te verwarren met nigellazaad wat (heel verwarrend ;-)) ook vaak zwarte komijn wordt genoemd. De zwarte komijn kan je gebruiken op dezelfde manier is normale komijn en smaakt aards, enigszins geroosterd en met aroma’s van hooi. De smaken komen het sterkst vrij als ze worden verhit in olie.
Meer info€ 9,00 Vanaf: € 8,10 -
Arganolie Premium massage 250ml. Natuurgroothandel
Naast dat het heerlijk is om een massage met deze olie te krijgen (of geven), is het ook nog eens gezond voor uw huid en gezicht. Dit komt doordat de olie gemengd is met amandelolie en verrijkt met etherische oliën. Aan de oliën hebben we de volgende natuurlijke/ plantaardige producten toegevoegd: citris sinensis, koriander, kamille en ceder. Door deze verrassende combinatie werkt de olie verzachtend- en voedend op de huid en het creëert een rustgevende werking voor de huid.
Meer info€ 28,95 Vanaf: € 26,00 -
Kokos-opklopcreme 400ml. Terrasana
Taartje met slagroom? Daar heb je deze plantaardige kokos ’slagroom’ van kokos voor nodig. In een handomdraai heb je met deze extra romige kokosmelk een vegan alternatief voor opgeklopte slagroom. Alleen even opkloppen!
Meer info€ 4,50 Vanaf: € 4,00 -
Olijfolie Picual 1e Oogstdag Jaar 2024 BIO 500ml. Castillo de Canena
100% olijfolie van Picual olijven. Extra Virgin. Geplukt op de eerste oogstdag. Binnen 4 uur na het plukken geperst.
Meer info€ 24,50 Vanaf: € 22,00 -
Bulgur 1000gr. Brandwijk tht. 01-2026
Bulgur, ook wel burghul of boergoel genaamd, is een graanproduct gemaakt van verschillende soorten tarwe, maar meestal van durum.
Meer info€ 3,00 Vanaf: € 2,55