U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Weekdier vrij
-
Raapolie petfles 1ltr. Natuurgroothandel
Over het algemeen is dit product gelig van kleur en heeft het een neutrale smaak. ik ben er ook in 10 liter, 20liter en 1000 liter.
Meer info€ 2,20 -
Pizza croccantina rozemarijn 200gr. TerraSana
Pizza croccantina zijn grote scherven crackers met een luxe uitstraling. Ideaal voor op de borrelplank of bij de soep. We maken ze van krokant gebakken pizzabodems, rozemarijn en zeezout. Palmvetvrij.
Meer info€ 4,30 Vanaf: € 3,85 -
Raapolie can 20ltr. Natuurgroothandel
Over het algemeen is dit product gelig van kleur en heeft het een neutrale smaak. ik ben er ook in 1 liter, pet fles 10 liter, 10 liter en 1000 liter.
(zie extra info)
Meer info€ 42,00 -
Glasnoedels vermicelli 200gr. Terrasna
Glasnoedels van 100% erwten, lichte en veelzijdige vermicelli noedels.
Meer info€ 3,50 Vanaf: € 3,15 -
Olijfolie virgin gekruid met gember 250ml. Mallafre
Arbequina olijfolie gekruid met gember in handig flesje van 250ml.
Meer info€ 8,50 Vanaf: € 7,65 -
Ilios olijfolie BIO extra vierge blik 5ltr.
Biologische Extra Vierge Olijfolie uit Kreta. Familieproductie. Zilver keurmerk. Medium smaakprofiel. Rijk aan antioxidanten.
€ 75,00 Vanaf: € 67,50 -
Olijfolie Arbequina 1e Oogstdag van 2024 BIO 500ml. Castillo de Canena
100% olijfolie van Arbequina olijven. Extra Virgin. Geplukt op de eerste oogstdag. Binnen 4 uur na het plukken geperst.
€ 23,50 Vanaf: € 21,15 -
Witte marinebonen 1000gr. Brandwijk tht.01-2027
Deze kleine witte, ronde boon die zijn vorm goed behoudt tijdens het koken en een goede sterke smaak heeft. Hij is vezelrijk en rijk aan ijzer. Als alternatief kun je in gerechten ook de cannellini, flageolet, Great Northern of droge limaboon gebruiken.
Ca. 4 uur weken, meestal in 1-2 uur gaar.
€ 2,80 Vanaf: € 2,35 -
Amandelpasta BIO 250gr. TerraSana
Amandelpasta wordt puur en alleen gemaakt van lichtgeroosterde, biologische amandelen.
(zie extra info)
Meer info€ 6,75 Vanaf: € 6,00