U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Food
-
Olijfolie gerookt Arbequina BIO 250ml. Castillo de Canena
Een ongelofelijke sensatie. Deze olijfolie gemaakt van het ras Arbequina olijven, mag niet missen door het vleugje rook wat er in zit. Het is de eerste en enige koude infuusolie die is ontwikkeld door middel van een ambachtelijk productiesysteem dat de strengste besturings- en kwaliteitsprotocollen volgt. Met behulp van rook meesters hebben we een selectie gemaakt van verschillende ecologische houtsoorten, waarin het eiken overheerst. (zie extra info)
Meer info€ 18,50 Vanaf: € 16,65 -
Maismeel Polenta 1000gr. Brandwijk tht 12-2026
Fijn gemalen mais o.a. voor chapati's, tamales en polenta.
Maismeel polenta
Voeg de maismeel toe aan 2x dezelfde hoeveelheid kokend water en roer goed door.
Meer info€ 2,00 Vanaf: € 1,70 -
Notenpasta 3 mix gemengd zonder pinda's BIO 500gr. TerraSana
3 mix is een unieke melange van biologische cashewnoten, hazelnoten en amandelen.
(zie extra info)
Meer info€ 14,00 Vanaf: € 12,60 -
Zonnebloemolie ds. 15st. van petfles 1ltr. Natuurgroothandel
Deze allemans vriend Zonnebloemolie is een plantaardige olie die wordt gewonnen uit de pitten van de zonnebloem, ik ben verkrijgbaar in de volgende verpakkingen 3 liter, 5 liter, 15 liter, 20 liter en IBC1000 liter.
Meer info€ 32,50 Vanaf: € 26,00 -
Grissini sesam soepstengel 125gr. TerraSana
Heerlijk bij de soep, als tussendoortje of als borrelhapje met een plakje ham of kaas eromheen.
(zie extra info)
Meer info€ 1,90 Vanaf: € 1,70 -
Arachideolie can 20ltr. Natuurgroothandel
Arachideolie ( bij uitstek echte roerbak) wordt gewonnen uit pinda's en is enigszins nootachtig van smaak. Zeer geschikt voor bakken, braden en frituren en dus roerbakken.
Summum arachideolie kan tot een hoge temperatuur worden verhit – het rookpunt ligt rond 210 °C – en is daarom een ideale olie om mee te bakken, braden en frituren. Arachideolie is lichtgeel van kleur en neutraal van smaak
€ 75,00 -
Vegan cake banaan en walnoot 350gr. Terrasana
Deze heerlijke cake is net een soort bananenbrood, maar dan zonder geraffineerde suikers, dierlijke ingrediënten (100% vegan), soja of gist. Een lichtzoete, stevige lekkernij voor jong en oud!
Meer info€ 6,60 Vanaf: € 5,90 -
Pasta spaghetti 500gr. Sgambaro
Gemaakt van durumtarwe. Vegan en kippeneiwitvrij. Kooktijd 9 minuten.
Meer info€ 1,95 Vanaf: € 1,75 -
Kikkererwten BIO 10kg. Natuurgroothandel
De kikkererwt is misschien wel de meest gegeten boon ter wereld. Het is een uitermate veelzijdige boon onder andere de basis vormt voor falafel en humus.
Meer info€ 34,00 -
Groene erwten 1000gr. Brandwijk tht.09-2026
Kleine, ronde groene erwten. Hun smaak is mild en de textuur zacht. Het zijn uitstekende ingrediënten voor stevige soepen. Ze hebben een lange kooktijd. minimaal 8 uur weken, meestal in 1,5-3 uur gaar.
Meer info€ 1,70 Vanaf: € 1,45