Default welcome msg!

U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Food

  1. Spliterwten geel baal 10kg. Brandwijk

    Gekookt in soepen of met rijst, geroosterd. kleine, ronde gele erwten. De gele erwt wordt in de Surinaamse keuken veel gebruikt, zoals in de moksi alesi met gele erwten of in een roti. Meer info

  2. Sojasaus BIO Tamari strong 250ml.

    Gebruik als vervanger van zout, als dip voor sushi of als basis voor je saus of dressing.Vegan, gistvrij, glutenvrij en zonder toegevoegd suiker. 

    Meer info

  3. Adzukibonen baal 10kg. Brandwijk tht. 02-2027

    Ontdek de Kwaliteit van Adzukibonen in 1000 Gram en 10 Kilo Balen van Brandwijk

    Meer info

  4. Alkmaarse gort 1000gr. Brandwijk ht.03-2027

    Alkmaarse gort is grote, ovaaldiep geslepen, gepelde gerst. Meer info

  5. Tahin mix-sesampasta BIO 250gr. TerraSana

    De pure, iets hartige smaak van sesam past goed in vele en zoete hartige gerechten. Lekker op brood crackers of door zoete baksels en dat laagje olie gewoon even roeren.

    (zie extra info)

    Meer info

  6. Beluga linzen BIO zak 5kg. Natuurgroothandel

    Beluga linzen hebben hun naam te danken aan hun ronde vorm en het feit dat ze glanzen na het koken.

    Meer info

    € 31,00
  7. Sushirijst 400gr. Terrasana

    Deze biologische sushirijst heeft een grote, ronde korrel. Omdat de rijst na het koken iets plakkerig is, kun je er heerlijke sushirollen mee maken. Ook lekker in nasi, een poké bowl of zelfs desserts.

    Meer info

  8. Olijfolie extra vierge IBC 1000ltr. Natuurgroothandel

    Olijfolie extra vierge in container van 1000ltr. Excl. Transportkosten en statiegeld. 

    Meer info

    € 5.850,00
  9. Kardemompeulen blik 35gr. The Good Spice

    Deze kardemom peulen komen uit de Cardamom Hills in Kerala, India. Hier produceert Graamya specerijen met respect voor de natuur.

    Meer info

Natuurgroothandel maakt gebruik van cookies.We gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services. U gaat akkoord als u onze website blijft gebruiken.