U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Merken
-
i9 waterfles Stabiliteit grijs
Grijs brengt aarding, neutraliteit, stabiliteit, balans en kalmte.
Meer info
Het is de kleur van het Earth Star chakra, dat ons verbindt met Moeder Aarde en ons leidt naar onze levensdoel.€ 55,00 Vanaf: € 49,50 -
Zonnebloem-/olijfolie Oilio 250ml.
Oilio Zonnebloem-Olijfolie 250ml – 100% Natuurlijk
Meer info€ 1,90 Vanaf: € 1,70 -
Udon BIO Japanse dikke tarwenoodles spaghetti 250gr. Terrasana
EUdon bestaat uit 100% tarwe. Het is een heerlijke Japanse spaghetti die op traditionele wijze gemaakt wordt. Lekker als lichte lunch, met miso, shiitake, zeewier en (groene) groenten.
€ 4,00 Vanaf: € 3,60 -
Frituurolie Special can 10ltr. Natuurgroothandel
Frituurolie Special is volledig opgebouwd uit plantaardige olie, met name zonnebloemolie en raapolie.
Meer info€ 23,90 -
Zwarte bessensiroop 500ml. Dutch Cranberry
Deze siroop kan aangelengd worden met wat ijskoud (bron)water en is zeer geschikt om in de yoghurt of bij het dessert te gebruiken. Geen geur-, kleur- en smaakstoffen of conserveermiddel toegevoegd. Deze siroop is gepasteuriseerd. Schudden voor gebruik.
Meer info€ 4,75 Vanaf: € 4,25 -
Kokos-opklopcreme 400ml. Terrasana
Taartje met slagroom? Daar heb je deze plantaardige kokos ’slagroom’ van kokos voor nodig. In een handomdraai heb je met deze extra romige kokosmelk een vegan alternatief voor opgeklopte slagroom. Alleen even opkloppen!
Meer info€ 4,50 Vanaf: € 4,00 -
Amandelpasta wit BIO 500gr. TerraSana
Amandelpasta wit heeft een zoete, pure amandelsmaak, biologisch en lekker voedzaam.
(zie extra info)
Meer info€ 15,50 -
Couscous 1000gr. Brandwijk
Couscous is rijk aan koolhydraten en bevat vezels, vitamines en mineralen, en is een super gezonde en lekkere basis van een maaltijd.
Meer info€ 2,85 Vanaf: € 2,40 -
Olijfolie virgin gekruid met chili 250ml.Mallafre
Spaanse virgin olijfolie met chili. Pittige smaakmaker voor pizza, pasta en meer.
Meer info€ 8,50 Vanaf: € 7,65