U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Vegetarisch
-
Ediks dragon 375ml.
Laat je smaakpapillen ontwaken met de pittige magie van deze azijn met onze kenmerkende verrassende, lichtzure smaak en een vleugje anijs. Perfect voor gerechten die een krachtige kick nodig hebben, van marinades tot dips.
Meer info€ 11,00 Vanaf: € 9,90 -
Splitlinzen geel Dahl BIO zak 10kg. Natuurgroothandel
Gele splitlinzen hebben een relatief zoete, nootachtige smaak en geven een prachtige gele kleur aan gerechten. Ze blijven niet zo stevig tijdens het koken, en zijn dus vooral geschikt voor curry en soepen.
Meer info€ 40,50 Vanaf: € 36,40 -
Kievitsbonen 1000gr. Brandwijk
De Kievits bonen zijn iets zachter en fijner van smaak dan bruine bonen. Deze boon kan ook prima in salades en soepen worden verwerkt.
Meer info€ 3,55 -
Solan de Cabras water pet 0,75ltr tray 6stuks
Luxe bronwater uit Spanje in grote PET-flessen van 0,75 liter. Tray van 6 stuks – perfect voor horeca of stijlvolle thuispresentatie.
Meer info€ 7,00 -
Witte marinebonen baal 10 kg. Brandwijk tht.01-2027
Gekookt, in soepen, salades, puree, stoofschotels, chili’s en ‘baked beans’.
Meer info€ 27,15 Vanaf: € 23,10 -
Zonnebloempitpasta BIO 250gr. TerraSana
Zonnebloempasta wordt gemaakt van maar twee ingrediënten: versgebrande, biologische zonnebloempitten en Himalayazout. Puur, duurzaam en erg lekker. Het minisnufje zout haalt de nootachtige smaak helemaal op, erg bijzonder! De smaak is hartig, de structuur is iets romig. Een heerlijk alternatief voor regulier broodbeleg, maar ook een perfecte basis voor dressings, marinades en sauzen.
Probeer onze andere 16 soorten notenpasta ook eens!
€ 2,25 Vanaf: € 2,00 -
Indiase Tikka Masala currysaus 350gr. Terrasana
Ben je druk, maar wil je toch goed eten? Deze biologische curry tikka masala zet je in 5-10 minuten op tafel. Rijk aan smaak met pure ingrediënten. Indiase curry op zijn best!
Meer info€ 4,30 Vanaf: € 3,85 -
Udon BIO Japanse dikke tarwenoodles spaghetti 250gr. Terrasana
EUdon bestaat uit 100% tarwe. Het is een heerlijke Japanse spaghetti die op traditionele wijze gemaakt wordt. Lekker als lichte lunch, met miso, shiitake, zeewier en (groene) groenten.
€ 4,00 Vanaf: € 3,60 -
Wokolie Oilio 250ml.
Geraffineerde zonnebloemolie met een flavour.
Dé gezonde wokolie: natuurlijk, glutenvrij en ideaal voor elke warme bereiding!
Meer info€ 1,80 Vanaf: € 1,60