Default welcome msg!

U heeft geen producten in uw winkelwagen.

Koemelk / lactose vrij

  1. Bruine bonen baal 10kg. Brandwijk

    Echte bruine bonen ! Zoals wij ze kennen in Nederland !

    Meer info

  2. Pitabrood tarwe 560gr. 2*4st. TerraSana

    Pita is populair. De broodjes zijn snel klaar en je vult het heel gemakkelijk met tahin, hummus of pesto en jouw favoriete groente. Onmisbaar als je een snelle, gezonde lunch wilt!

    Meer info

  3. Vanillestokjes 3 stuks The Good Spice

    Grade A Bourbon vanillestokjes met veel vanilline. Verpakt in een goed her sluitbaar zakje met 3 peulen.

    Meer info

    € 13,50
  4. Soba 100% boekweit 200gr. TerraSana

    Deze variant is gemaakt van 100% boekweit en is dus ook 100% glutenvrij. Bijzonder, want het is echt een kunst om boekweitnoedels elastisch te maken.

    (zie extra info)

    Meer info

  5. Passievruchtensap 6st. van 750ml. Dutch Cranberry

    Puur passievruchten sap. Ideaal om te gebruiken in de coctail, toetjes, smoothie, dressing en noem maar op. Meer info

    € 32,50
  6. Tabasco rode pepersaus 60ml.

    Tabasco is de smaakmaker voor vele gerechten. De pittige pepersaus bestaat uit slechts 3 ingrediënten (azijn, rode peper en zout).

    Meer info

  7. Spliterwten geel zak 1000gram Brandwijk tht.12-2026

    Gekookt in soepen of met rijst, geroosterd. kleine, ronde gele erwten. De gele erwt wordt in de Surinaamse keuken veel gebruikt, zoals in de moksi alesi met gele erwten of in een roti.

    Meer info

  8. Notenpasta 3 mix gemengd zonder pinda's BIO 500gr. TerraSana

    3 mix is een unieke melange van biologische cashewnoten, hazelnoten en amandelen.

    (zie extra info)

    Meer info

Beter leven
UTZ
EKO
Rainforest alliance
Fairtrade
Demeter
ASC
MSC
Milieukeur
RSPO
Nordic Swan Ecolabel
Krav
Skal
Koosjer
FSC
PECF
Kringloop
Streekproduct
ISF
GlobalGap